Sveikinimas

Širvintų ugniagesių bendruomenė sveikina visus ugniagesius, gelbėtojus, specialistus, kolegas ir šios srities darbuotojus su profesine švente Šv. Florijono – ugniagesių globėjo diena.

Ramios tarnybos atliekant kilnią pareigą ir kad Šv. Florijonas globotų kiekvieną iš Jūsų!

Jono Liuizos Išleistuvės

Gruodžio 30 d. Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje Gelvonų ugniagesių komandoje paskutinį budėjimą budi ilgametis komandos ugniagesys gelbėtojas Jonas Liuiza. Jonas darbą gaisrinėje pradėjo nuo 1983 metų tarpkolūkinė savanorių ugniagesių komandoje Gelvonuose.

Už ilgametę tarnybą, profesionalumą, atsidavimą darbui ugniagesiui gelbėtojui įteikta Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės padėka, tarnybos vardu už asmeninį indėlį tarnybai apdovanotas II-ojo laipsnio ženklu ,,Už nuopelnus ugniagesybai”.

Kolegos dėkojo už gražų bendradarbiavimą ir geranorišką požiūrį, palinkėjo paskutinės ramios pamainos, daugiau laiko skirti sau ir savo pomėgiams, sėkmės naujame gyvenimo etape.

Dėkojame už tarnybą!!!

 

Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vardu nuoširdžiai sveikiname Jus su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2026 metais!

Tegul šventinis laikotarpis atneša ramybę, jaukumą ir tikėjimą, o Naujieji metai būna kupini sveikatos, saugumo, prasmingų darbų ir bendrystės. Linkime, kad kiekvieną dieną lydėtų tarpusavio supratimas, stiprybė įveikti iššūkius ir viltis, kuri įkvepia kurti saugesnę aplinką mums visiems.

Dėkojame už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą. Tebūna 2026-ieji taikos, atsakomybės ir sėkmės metai!

Su pagarba
Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba

 

Musninkų ugniagesių komandoje – jubiliejus

Sveikiname Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos Musninkų ugniagesių komandos ugniagesį – gelbėtoją Stasį Arbočių 60-tojo jubiliejaus proga, palinkėdami sėkmės užsibrėžtiems tikslams pasiekti, laimės, kurios visi trokšta, ir išminties, kurios niekada nebūna per daug. Bėgantys metai-tai kaina, kurią mokame už brandą, išmintį ir nepakartojamą patirtį!

« of 2 »

Mokymai Šešuolėlių ugniagesių komandoje

Šešuolėlių ugniagesių komandoje irgi vyksta mokymai darbui su kvėpavimo apsaugos aparatais ,,Drager”, kurie suteiks galimybę efektyviau dirbti  vykdant žmonių paiešką, palengvins ugniagesių darbą uždumintose patalpose ir užtikrins jų pačių saugumą.

« of 2 »

Mokymai Gelvonų ugniagesių komandoje

Siekiant ugniagesių gelbėtojų saugaus darbo Gelvonų ugniagesių komandoje šiuo metu vyksta mokymai darbui su kvėpavimo apsaugos aparatais ,,Drager”, kurie suteiks galimybę efektyviau dirbti  vykdant žmonių paiešką, palengvins ugniagesių darbą uždumintose patalpose ir užtikrins jų pačių saugumą dėvint kvėpavimo organų apsaugos priemones.
 
 
 
« of 5 »

 

Amžius – tai dovana, įgyta patirtis ir įdėtos pastangos saugant, gelbėjant Širvintų krašto žmones, jų turtą nuo ugnies, vandens, kitų nelaimių – prasminga veikla, už kurią esame dėkingi.
 
🤝 Pagarba ir padėka dviem šauniems pareigūnams – ilgamečiams Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams gelbėtojams, bendradarbių gerbiamiems už profesines ir asmenines charakterio savybes, atsisveikinantiems su darboviete suėjus pensiniam amžiui.
 
✅ Musninkų ugniagesių komandos ugniagesiui gelbėtojui Zenonui Vilkevičiui, tarnyboje dirbusiam nuo 1992 metų. Jam – ir specialus Širvintų r. savivaldybės mero medalis „Už nuopelnus gyventojų saugai“.
 
✅ Šešuolėlių ugniagesių komandos ugniagesiui gelbėtojui Stanislavui Vasilevskiui dirbusiam nuo 2007 metų.
 
Kartu su vicemere Janina Pažusiene ir tarnybos direktoriumi Gintaru Pumpučiu šiandien padėkojome ugniagesiams už nepriekaištingą tarnybą, profesionalumą, pasiaukojimą ir palinkėjome naujuoju gyvenimo etapu nestokoti stiprios sveikatos, asmeninės laimės, ramaus dangaus virš galvos be dūmų uždangos!
 
« of 6 »

2022-09-25 d. 16.33 val.  gautas pranešimas  kad Širvintų r. sav., Gelvonų sen., Šarkaičių k., Strazdo g. atvira liepsna dega namo stogas, name gali būti žmonės. Pirmiesiems atvykus Gelvonų ugniagesių komandos 1 pamainos ugniagesiams gelbėtojams Vilmantui Beleckui ir Šarūnui Liuizai namas degė atvira liepsna. Panaudojus parankines priemones buvo išlaužtas namo langas, patekę ugniagesiai name rado 87 metų senolę, kuri buvo išnešta per langą iš degančio namo. Senolė išgelbėta ir perduota medikams. Gelbėjimo operacijoje talkino kaiminystėje gyvenantis ne darbo metu Vilniaus GMP vairuotojas paramedikas Marijonas Sargelis.

Skip to content